Feira Medieval das Marabillas en A Coruña 2023: Programa, cartel y agenda completa
Inicio: | Viernes, 21 de julio · 00:00 |
Final: | Martes, 25 de julio · 23:59 |
Lugar: | Varias localizaciones en A Coruña |
Feira Medieval das Marabillas en Varias localizaciones en A Coruña
Viernes, 21 de julio
Programa de la mañana
- 12:30: Bienvenida
- 13:45: “Mimir, o libro máxico dos contos” - INFANTIL (Praza María Pita)
- 13:45: "Pasarrúas musical" - Acibreira
- 13:45: "A Sra. Marquesa de visita no Mercado" - La Recua Teatro
- 13:50: "Pasarrúas musical" - Treefolk
- 14:00: "Dona Natura e o home verde" - Zancudos show
- 14:00: "O vello gnomo tamén de visita"
- 14:00: “Pasarrúas musical” - Gálata
- 14:10: "Morazimer, o inmortal sabio druida” - Alimaña
- 14:15: "Ventos perdidos" - Danza e Circo con aéreos (Praza María Pita)
- 14:20: "Os Mushdrogs" - Pasarrúas GRANDE FORMATO
- 14:30: Hora de comer
Programa de la tarde
- 17:30: "Pasarrúas musical" - Gálata
- 17:45: O soño de voar" - Títeres - INFANTIL (Praza María Pita)
- 17:45: "Gandulf, o peregriño divino" - Luisete
- 18:00: "Fazañas dos Destemplarios" - La Recua Teatro
- 18:15: "Pasarrúas musical" - Acibreira
- 18:30: "Os Leprecauts e os Nature" - Pasarrúas GRANDE FORMATO
- 18:45: "Pasarrúas musical" - Treefolk
- 18:45: "Os Perfumeiros" - Pasarrúas
- 19:00: Ventos perdidos" - Danza e Circo con aéreos (Praza Constitución)
- 19:15: "O Curandeiro Buhoneiro" - Alimaña
- 19:30: “Rolda do feiticeiro atribulado" - Teatro Infinito
- 19:35: Ashdrock cóntache contos" - INFANTIL (Praza María Pita)
- 19:50: "Grandes notas, grandes gaitas" - Acibreira
- 20:10: "Froilán o duende" - Luisete
- 20:15: "Os Meniños de visita" - La Recua Teatro
- 20:30: "Tempus diábulus, son do aberno" - Pasarrúas GRANDE FORMATO
- 20:30: "Concerto de rúa" - Treefolk (Praza Constitución)
- 20:50: "Un Leproso moi curioso" - Alimaña
- 21:00: "Vidos de terras lonxanas" - Pasarrúas Gálata
- 21:15: "Elfos de Ensoño" - Teatro Infinito
- 21:30: "Concerto de rúa" - Acibreira (Praza Azcárraga)
- 21:45: "Unha Sota moi pasota" - Luisete
- 22:00: "Os Destemplarios" - La Recua Teatro
- 22:15: "Loita de Elementos" - Lume con Alimaña (Praza Constitución)
- 22:15: "Drakon, domadores de dragóns" - Pasarrúas GRANDE FORMATO
- 22:45: "Nómadas do vento" - Lume e circo coma PECHE (Praza Constitución)
Sábado, 22 de julio
Programa de la mañana
- 11:00: Apertura de la feria
- 11:30: "Pasarrúas de bós días" - Acibreira
- 11:40: "Faustus o fauno" - Pasarrúas con Alimaña
- 11:45: "Os Nature e Bestiario” - Pasarrúas GRANDE FORMATO
- 12:00: "Pasarrúas musical" - Gálata
- 12:00: "Boam, o ente máxico das mensaxes" - Alimaña
- 12:00: "Voa coas fadas" - Circo e obradoiro acrobático (Praza María Pita)
- 12:15: "A Sra. Marquesa de visita" - La Recua Teatro
- 12:20: "Músicas de algarabía" - Treefolk
- 12:25: "Trolerías" - Pasarrúas con Teatro Infinito
- 12:30: "Emérito, o Patriarca do Bosque" - Luisete
- 12:40: "Vidas de terras lonxanas" - Pasarrúas Acibreira
- 13:00: "Un Leproso moi curioso" - Alimaña
- 13:15: "Sonan gaitas e tambores" - Gálata
- 13:30: "Ashdrock cóntache contos" - INFANTIL (Praza María Pita)
- 13:45: "Os Mushdrogs" - Pasarrúas GRANDE FORMATO
- 13:50: "Músicas de algarabía" - Treefolk
- 14:00: "Os Meniños de visita" - La Recua Teatro
- 14:00: “Xacinta, a monstrosa mascota" - Teatro Infinito
- 13:45: "Ventos perdidos" - Danza e Circo con aéreos
- 14:10 "Froilán o duende" - Luisete
- 14:30: Hora de Xantar
Programa de la tarde
- 17:30: "Prohibidas notas, gaitas prohibidas" - Acibreira
- 17:45: "Morazimer, o inmortal sabio druida" - Alimaña
- 17:50: "Vidos de terras lonxanas" - Gálata
- 18:00: "A Parka e os monxes paganos" - Pasarrúas GRANDE FORMATO
- 18:10: "Sons do Sul" - Treefolk
- 18:15: Duendes de Aire e Terra" - Show de Circo (Praza María Pita)
- 18:20: "Os Esperpentos" - La Recua Teatro
- 18:25: "Rolda do feiticeiro atribulado" - Teatro Infinito
- 18:30: "Ah-Max el fak...ir" - Show cómico (Praza Bárbaras)
- 18:35 "Emérito, o Patriarca do Bosque" - Luisete
- 18:45: "Mimir, o libro máxico dos contos" (Praza María Pita)
- 19:00: "Chegados de alén do mar" - Acibreira en concerto (Praza Constitución)
- 19:15: "Morazimer, o inmortal sabio druida" - Alimaña
- 19:30: "Vidos de terras lonxanas" - Gálata
- 19:45: "A venda de escravos" - La Recua Teatro
- 20:00: "Bruxos Transhumantes" - Teatro Infinito
- 20:30: "Drakon, domadores de dragóns" - Pasarrúas GRANDE FORMATO
- 20:45: "Gandulf e o búho dinámico" - Luisete
- 20:50: "Faustus o fauno" - Pasarrúas con Alimaña
- 21:00: "Gaitas que sonan, danzan as mozas" - Acibreira
- 21:15: "Os Meniños atacan de novo" - La Recua Teatro
- 21:30: "Notas perdidas, tambores lonxanos" - Gálata
- 21:50: "Un Leproso moi curioso" - Alimaña
- 22:00: "Demos á fuga" - Teatro Infinito
- 22:15: "Prohibidas notas, gaitas prohibidas" - Treefolk
- 22:30: "FA Chamada dos orcos" - Pasarrúas GRANDE FORMATO
- 23:00: "Lume dos orcos" - Show de lume e circo, PECHE (Praza Constitución)
Domingo, 23 de julio
Programa de la mañana
- 11:00: Apertura de la feria
- 11:30: "Sonidos profanos" - Gaeloc
- 11:45: "Os Mushdrogs" - Pasarrúas
- 12:00: "A Sra. Marquesa de visita no Mercado" - La Recua Teatro
- 12:00: "Duendes de Aire e Terra" - Show de Circo (Praza María Pita)
- 12:00: "Sonan gaitas e tambores" - Acibreira
- 12:15: "Emérito, o Patriarca do Bosque" - Luisete
- 12:15: "Boam, o ente máxico e a árbore das mensaxes" - Alimaña
- 12:15: "Un conto descontado" - INFANTIL (Praza María Pita)
- 12:30: "Notas de paz e ledicia" - Gálata
- 12:45: "Zancudos Elfos de Ensoño" - Teatro Infinito
- 13:00: “O Conquistador de mundos" - Luisete
- 13:00: "Gaitas que sonan, danzan as mozas" - Treefolk
- 13:00: "Ashdrock cóntache contos" - INFANTIL (Praza María Pita)
- 13:10: "Músicas de algarabía" - Gaeloc en concerto (Praza Bárbaras)
- 13:15: "Notas galegas, ritmos de antano" - Acibreira
- 13:30: "Fazañas dos Destemplarios" - La Recua Teatro
- 13:40: "Emérito, o Patriarca do Bosque" - Luisete
- 13:45: "Prohibidas notas de gaitas prohibidas" - Gálata
- 13:45: "Os Mushdrogs” - Pasarrúas
- 13:50: GRANDE FORMATO "Trolerías" - Teatro Infinito (Praza María Pita)
- 14:00: "Ventos perdidos" - Danza e Circo con aéreos (Praza Constitución)
- 14:00: "Vidos de terras lonxanas" - Pasarrúas Treefolk
- 14:15: "Un Leproso moi curioso" - Alimaña
- 14:30: Hora de comer
Programa de la tarde
- 17:45: "Pasarrúas musical" - Treefolk
- 18:00: Os Atlantes" - Pasarrúas GRANDE FORMATO
- 18:10: "Os Meniños de visita" - La Recua Teatro
- 18:15: "Duendes de Aire e Terra" - Show de Circo (Praza María Pita)
- 18:20: "Grandes notas, grandes gaitas" - Gaeloc
- 18:30: "Ah-Max el fak...ir" - Show cómico (Praza Bárbaras)
- 18:30: "Batalliñas de Gandulf" - Luisete
- 18:35: "Morazimer, o inmortal sabio druida" - Alimaña
- 18:45: "Prohibidas notas de gaitas prohibidas" - Gálata
- 18:45: "Mimir, o libro máxico dos contos" - INFANTIL (Praza María Pita)
- 19:00: "Músicas de Algarabía" - Gálata
- 19:15: "Xacinta, a monstrosa mascota" - Teatro Infinito
- 19:30: "Notas de paixón" - Gaeloc
- 20:30: "Drakon, domadores de dragóns" - Pasarrúas GRANDE FORMATO
- 20:45: "Os Esperpentos" - La Recua Teatro
- 20:50: "Un Leproso pouco apetitoso" - Alimaña
- 21:00: "Os Perfumeiros" - Pasarrúas
- 21:15: "Concerto de rúa" - Gálata (Praza Azcárraga)
- 21:25: "Esta sota é moi pasota" - Luisete
- 21:30: "Os Magos brancos" - Teatro Infinito
- 21:45: "Pasarrúas musical" - Gaeloc
- 22:00: "Concerto nos arredores da sidrería" - Acibreira (Praza Azcárraga)
- 22:15: "Loita de elementos" - Lume con Alimaña (Praza Bárbaras)
- 22:30: "Pasarrúas musical" - Treefolk
- 22:30: "Vidos de terras lonxanas" - Pasarrúas con Gálata
- 22:45: "O Embruxo" - Show de GRANDE FORMATO (Praza Constitución)
Lunes, 24 de julio
Programa de la mañana
- 11:00: Apertura de la feria
- 11:30: "Sonidos profanos" - Gaeloc
- 11:45: "Os Nature e o Bestiario" - Pasarrúas de bós días
- 11:50: "O Clérigo ven de visita" - A Todo Trapo
- 12:00: "Sons do Oriente" - Kabayla Zingary
- 12:00: "O Curandeiro Buhoneiro" - Alimaña
- 12:15: "Voa coas fadas" - Circo e obradoiro acrobático (Praza María Pita)
- 12:15: "Froilán o Duende" - Luisete
- 12:30: "Sons do Sul" - Treefolk
- 12:45: "Uns Magos de altura" - Teatro Infinito
- 13:00: "Músicas dos sentidos" - Gaeloc
- 13:15: "Mimir, o libro máxico dos contos" - INFANTIL (Praza María Pita)
- 13:30: "O Comediante" - A Todo Trapo
- 13:40: "Sentimento zingaro" - Kabayla Zingary
- 13:45: "Os Mushdrogs" - Pasarrúas
- 13:50: "Un Leproso moi curioso" - Alimaña
- 14:00: "Froilán o Duende ataca de novo" - Luisete
- 14:05: "Ventos perdidos" - Danza e Circo con aéreos (Praza Constitución)
- 14:10: "Xigantes do Bosque" - Teatro Infinito
- 14:15: "Músicas de antano" - Treefolk
- 14:30: Hora de comer
Programa de la tarde
- 17:10: "Corazón Galego" - Gaeloc
- 17:10: "O Cego" - A Todo Trapo
- 17:15: "Sons do Oriente" - Kabayla Zingary
- 17:30: "Faustus o fauno" - Alimaña
- 18:00: "Sons desde o alma" - Treefolk
- 18:15: "O soño de voar" - Títeres - INFANTIL (Praza María Pita)
- 18:20: "Gandulfo peregriño" - Luisete
- 18:30: "Os Leprecauts e os Nature" - Pasarrúas GRANDE FORMATO
- 18:40: "Sonidos paganos" - Gaeloc
- 18:45: "Os Perfumeiros"
- 19:50: "Festa na rúa" - A Todo Trapo
- 19:50: "Sons do Oriente" - Kabayla Zingary
- 19:00: "Ventos perdidos" - Danza e Circo con aéreos (Praza Constitución)
- 19:35: "Ashdrock cóntache contos" - INFANTIL (Praza de María Pita)
- 19:45: "Elfos de Ensoño" - Teatro Infinito
- 20:00: "Boam, o ente máxicoe a árbore das mensaxes" - Alimaña
- 20:00: "Emérito, o Patriarca do Bosque" - Luisete
- 20:30: "Tempus diábulus, son do aberno”- Pasarrúas GRANDE FORMATO
- 20:45: "Corazón Galego" - Gaeloc
- 21:00: "Sons do Oriente" - Kabayla Zingary
- 21:30: "Bruxos transhumantes" - Teatro Infinito
- 22:00: "A Lume Lento" - A Todo Trapo (Praza Bárbaras)
- 22:15: "Loita de elementos” - Lume con Alimaña (Adro da Colexiata)
- 22:30: "Drakon, domadores de dragóns" - Pasarrúas GRANDE FORMATO
- 22:40: "O Monxe vai bébedo" - Luisete
- 23:45: "Nómadas do vento" - Lume e circo coma PECHE (Praza Constitución)
Martes, 25 de julio
Programa de la mañana
- 11:00: Apertura de la feria
- 11:30: "Sonidos profanos" - Gaeloc
- 11:45: "Bós días de Nature e o Bestiario" - Pasarrúas
- 11:50: "O Clérigo ven de visita" - A Todo Trapo
- 12:00: "Sons do Oriente" - Kabayla Zingary
- 12:00: "O Curandeiro Buhoneiro" - Alimaña
- 12:15: "Voa coas fadas" - Circo e obradoiro acrobático (Praza María Pita)
- 12:15: "Froilán o Duende" - Luisete
- 12:30: "Sons do Sul" - Treefolk
- 12:45: "Uns Magos de altura" - Teatro Infinito
- 13:00: “Músicas dos sentidos" - Gaeloc
- 13:15: "Ashdrock cóntache contos" - INFANTIL (Praza María Pita)
- 13:35: "O Comediante" - A Todo Trapo
- 13:40: "Sentimento zingaro" - Kabayla Zingary
- 13:45: "Os Mushdrogs" - Pasarrúas
- 13:45: "Prohibidas notas, gaitas prohibidas" - Treefolk
- 14:50: "O Gato preguntón" - Títeres - INFANTIL (Praza María Pita)
- 14:50: "Un Leproso moi curioso" - Alimaña
- 14:00: "Froilán o Duende ataca de novo" - Luisete
- 14:00: "Ventos perdidos" - Danza e Circo con aéreos
- 14:30: Hora de comer
Programa de la tarde
- 17:15: "Sons de embruxo" - Kabayla Zingary
- 17:40: "Emérito, o Patriarca do Bosque" - Luisete
- 17:55: "Boam, o ente máxico das mensaxes" - Alimaña
- 18:00: "Sonan gaitas e tambores" - Gaeloc
- 18:00: "O Clérico ven de visita" - A Todo Trapo
- 18:00: "Tempus diábulus, son do aberno" - Pasarrúas GRANDE FORMATO (Praza María Pita)
- 18:10: "Sons do Sul" - Treefolk
- 18:10: Ashdrock cóntache contos" - INFANTIL
- 18:30: "Pasarrúas de zancudos" - Teatro Infinito
- 18:45: "Gandulf e o búho dinámico" - Luisete
- 19:00: "Pasarrúas musical" - Kabayla Zingary
- 19:15: "A Gaiola do Orco” - Pasarrúas GRANDE FORMATO
- 19:30: "Un Leproso moi curioso" - Alimaña
- 19:45: "Gaitas que sonan, danzan as mozas" - Gaeloc
- 20:00: "O Comediante" - A Todo Trapo
- 20:15: "Sons do Sul" - Treefolk
- 20:30: "Os magos brancos" - Teatro Infinito
- 21:30: "Despedida" - Tódalas compañías - Pasarrúas GRANDE FORMATO
Información del lugar
Lugar: | Varias localizaciones en A Coruña |
Dirección: | A Coruña |
Código postal: | 15003 |
Localidad: | A Coruña (A Coruña) |